Konkurs na przestrzenną pracę plastyczną

Konkurs  przestrzennej  pracy  plastycznej dla  klas 1 - 6

1.Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać przestrzenną pracę plastyczną pod hasłem:

„ Mój podarunek dla ks. Jana”.

2.Technika pracy: dowolna;

3.Format pracy przestrzennej nie może przekroczyć 40 cm x 30 cm;

4. Komisja konkursowa przy ocenie prac weźmie pod uwagę:

-  zgodność  z tematem konkursu;

-  pomysłowość;

-  estetykę wykonania;

5.Oceniane będą tylko prace indywidualne (nie przyjmujemy prac zbiorowych);

6. Każda praca powinna być opatrzona następującymi informacjami:

- imię, nazwisko i klasa autora pracy;

- tytuł pracy;

7. Prace przestrzenne należy składać do 9 styczna 2014r. w bibliotece szkolnej.

Poniżej opisany jest wygląd pokoju ,w którym mieszkał i tworzył ks. Jan od Biedronki. Mam nadzieję, że ułatwi on wybór pracy przestrzennej. Ks. Jan Twardowski przy klasztornym murze stworzył "pokój tęsknoty za Bogiem". Była to prawdziwa oaza. Prosto umeblowane wnętrze zapełniły ludowe świątki, aniołki, osiołki, baranki, stare fotografie i pocztówki. W oknie zaglądały szklane ptaszki i motylki, a drzwiczki pieca obsiadły czerwone biedronki. Na ścianie wisiał drewniany zegar z kukułką, małe przydrożne kapliczki na stole, obok Biblii, zawsze stała fotografia matki. W pomieszczeniu królował biały piec, na którego kaflach goście mogli składać swoje autografy.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE