Konkurs Nasz Patron Pożegnanie zimy Wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Krężnicy Jarej. Dzień Świętego Patryka Konkurs Jestem bezpieczny Konkurs Mój las Dzień Matki Regulamin akcji zbiórki makulatury Podręczniki klasy I - III Podręczniki klasy IV - IV Wyjazdy na basen

Ze szkoły

Konkurs Nasz Patron

Nasza Szkoła została zaproszona do udziału w  wojewódzkim konkursie plastycznym “Nasz Patron - Mój portret ks. Jana Twardowskiego” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Pana Krzysztofa Babisza, Wójta Gminy Konopnicy Pana Mirosława Żydka oraz Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Jana Łopaty.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 12 stycznia 2013  podczas Dnia Patrona.  Praca uczennicy  klasy III B – Gabrysi Olszak została wyróżniona.  W uroczystości rozdania nagród wzięła udział zarówno laureatka z mamą, jak i opiekun i zarazem wychowawczyni – Maria Szatan. Pozostałe zdjęcia do obejrzenia w galerii albumów.