Nawigacja

 • Zdjęcia z Zabawy Choinkowej 2018

  15.02.2018

  W Albumie fotograficznym w galerii Choinka 2018 znajdują się nowe zdjęcia.

 • Dzień Babci i Dziadka 2017

  24.01.2018

  Na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zaprosili uczniowie z klas I. Część artystyczna, na którą złożyły się wiersze i piosenki oraz tańce w wykonaniu najmłodszych uczniów bardzo podobały się zaproszonym, licznie przybyłym gościom. Wychowawczynie klas I Pani Anna Ceglińska i Pani Zofia Wyroślak przygotowały z uczniami upominki dla dziadków – laurki oraz słodkie bukiety cukierkowe. Babcie i dziadkowie zostali poczęstowani też ciastem. Wszyscy życzymy im dużo zdrowia i pociechy z wnuków. Zdjęcia w Albumie fotograficznym - galeria Dzień Babci i Dziadka 2017.

 • Turniej szachowy

  24.01.2018

  W dniu 21 stycznia 2018 r odbył się w naszej szkole Turniej szachowy Grand Prix Lubelszczyzny o Puchar Wójta Gminy Chodel. W turnieju wzięło udział 135 zawodników, w tym z Ukrainy i Węgier. Zdjęcia w Albumie fotograficznym - galeria Turniej szachowy 2017.

 • Wycieczka do Świętego Mikołaja

  22.01.2018

  W albumie fotograficznym nowa galeria - Wycieczka do Świętego Mikołaja.

 • Wycieczka - Straż Pożarna w Chodlu

  22.01.2018

  W albumie fotograficznym nowa galeria - Wycieczka - Straż Pożarna w Chodlu.

 • Turniej Wiedzy o Ziemi Chodelskiej

  16.01.2018

  W grudniu 2017 roku drużyna z naszej szkoły w składzie: Oliwia Jackowska, Kamil Karczmarski, Kamila Sawicka, Karolina Kłodnicka i Wioleta Izdebska, wzięła udział w Turnieju Wiedzy o Ziemi Chodelskiej. Warunkiem uczestnictwa było w tym roku oprócz opanowania wiadomości o historii i dniu dzisiejszym Chodla, przygotowanie mapy gminy z zaznaczeniem na niej obiektów zabytkowych, ciekawych miejsc itp. oraz napisanie prac na temat: "Mój wymarzony Chodel". Z dumą zawiadamiamy, iż nasza drużyna pokonała drużyny ze szkół w Granicach i Ratoszynie i zajęła I miejsce. Puchar Przewodniczącej Rady Gminy przynieśliśmy do szkoły!

 • Zemborzyce Tereszyńskie 2018

  15.01.2018

  W dniu 12 stycznia 2018 r odwiedziliśmy Szkołę Podstawową im.ks.J.Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich, która świętowała 10 rocznicę nadania imienia.

  W uroczystościach rocznicowych wzięły udział poczty sztandarowe szkół z województwa lubelskiego noszących imię księdza Jana Twardowskiego.

  W uroczystościach uczestniczył poczet sztandarowy naszej szkoły oraz Pan Dyrektor Wiesław Dudek, Pani Wicedyrektor Iwona Łomicz, opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Anna Boguta oraz uczniowie, którzy brali udział w konkursie plastycznym „Święta dobrych życzeń” – Boże Narodzenie w twórczości ks.J.Twardowskiego. Nagrodzona została praca Oli Madejek, a wyróżnienie otrzymały: Oliwia Dziatczak, Julia Dziatczak, Alicja Gołofit, Kamila Czernel, Ola Dudziak.

  Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. Później uczniowie przedstawili montaż słowno-poetycki prezentując twórczość i życie ks.J.Twardowskiego oraz wręczono nagrody w konkursie plastycznym. Na zakończenie na salę wniesiono olbrzymi tort, którym poczęstowano wszystkich gości. Zdjęcia w Albumie fotograficznym galeria - Zemborzyce Tereszyńskie 2018.

 • Jasełka 2017

  04.01.2018

  22 grudnia 2017 r uczniowie klasy 2 przedstawili Jasełka, które przygotowali z pomocą Pani Teresy Meli i Magdaleny Kwietniewskiej. Jasełka uświetniły kolędy i pastorałki w wykonaniu Chórku uczniów z klasy III pod przewodnictwem Pana Krzysztofa Tarczyńskiego. Zdjęcia Album fotograficzny - galeria Jasełka 2017.

   

  Jasełka można będzie obejrzeć w dniu 6 stycznia 2018r. po Mszy Św o godz. 10.30 w Kościele Parafialnym w Chodlu. Uczniowie wystąpią też na Opłatku Gminnym dla mieszkańców Chodla.

 • Zaproszenie - Jasełka 2017

  18.12.2017

  Świąt wypełnionych radością i miłością,

  niosących spokój i odpoczynek.

  Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia

  życzą

  Uczniowie, Nauczyciele i Dyrekcja

  Szkoły Podstawowej

  im.ks.Jana Twardowskiego w Chodlu

   

  Serdecznie zapraszamy na

  „Jasełka”

  które odbędą się

  dnia 22 grudnia 2017 r /piątek/

  o godz. 10.35

 • Wycieczka Bałtów 2017

  06.12.2017

  Klasa 3A i 3B razem z wychowawczyniami Panią Elżbietą Górniak i Panią Martą Skubisz odwiedziła 6 grudnia 2017 r Wioskę Św. Mikołaja w Bałtowie. Zwiedzanie wioski zaczęliśmy od spaceru po Juraparku, po którym oprowadził nas Mikołajek. Wszystkie dzieci otrzymały czapkę mikołajkową. Następnie udaliśmy się do Królowej Śniegu, by na początku posłuchać Baśni o Kaju i Gerdzie. Pobyt w komnatach Królowej Śniegu uświetnił występ czarodzieja – a sama Królowa była uśmiechnięta i rozdawała cukierki. W domku u Pani Choinki odbyły się warsztaty plastyczne – wszyscy malowali aniołki gipsowe, a potem posypywali je czarodziejskim złotem. To nie koniec atrakcji – przecież mieliśmy spotkać Św.Mikołaja. W tym celu udaliśmy się do wioski. Powitał nas Lis, a do domku Mikołaja wszyscy musieli przejść przez tunel odwagi.Spotkanie z Mikołajem było radosne, każdy otrzymał paczkę – bo na wycieczce były tylko grzeczne dzieci. Do zobaczenia Mikołaju za rok! Zdjęcia w Albumie fotograficznym - galeria  Bałtów 2017.

 • Zabawa Andrzejkowa 2017

  28.11.2017

  Zabawa Andrzejkowa odbyłą się w dniu 28 listopada 2017 r. Tradycyjnie otwarty był Salon wróżb oraz Kawiarenka oferująca pyszne ciastka i napoje. Przy wesołej muzyce wszyscy bawili się doskonale, a imprezę uświetnił występ szkolnej grupy tanecznej. W czasie  Andrzejek zbieralismy dary w ramach akcji organizowanej przez Radio Lubli – „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Paczki z prezentami trafią do potrzebujących rodzin. Zdjęcia w Albumie fotograficznym - galeria  Zabawa Andrzejkowa 2017.

 • DPS Krężnica 2017

  25.11.2017

  W dniu 24 listopada 2017 r uczniowie naszej szkoły gościli w Domu Opieki w Krężnicy Jarej z przedstawieniem z okazji Święta Niepodległości. Co roku uczniowie odwiedzają pensjonariuszy z okazji świąt państwowych i kościelnych. 

  Artyści zostali bardzo miło przyjęci, zebrali gromkie brawa, ale największą nagrodą było wzruszenie na twarzach widzów.

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym - galeria DPS Krężnica 2017.

 • 11 Listopada 2017

  14.11.2017

  Uroczyste obchody Święta Niepodległości odbyły się w naszej szkole w dniu 14 listopada 2017r. Inscenizację drogi Polaków do wolności przedstawili uczniowie klas V i IV pod opieką Pani Anny Boguty. Bardzo wymowna część artystyczna przypomniała wszystkim o najważniejszych momentach w historii Polski. Inscenizację pięknie dopełniły pieśni w wykonaniu chórku szkolnego, którym opiekuje się Pan K.Tarczyński. Inscenizacja została też zaprezentowana w Kościele Parafialnym w Chodlu.

  Zdjęcia w Albumie Fotograficznym - galeria - 11 listopada 2017.

 • Ślubowanie klas pierwszych 2017

  10.10.2017

   Dnia 27.10.2017 roku odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klas I Szkoły Podstawowej im.ks.J.Twardowskiego w Chodlu w obecności zgromadzonych nauczycieli, rodziców i uczniów.Klasy I A z wych. Panią Z.Wyroślak i klasa Ib z wych. Panią A.Ceglińską zaprezentowały swoje umiejętności – dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły.Na koniec uroczystości pierwszaki zostały przyjęte do braci uczniowskiej przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego – wcześniej obcięto im ośle uszy, długie języki. Wszyscy z uśmiechem wypili magiczny, cytrynowy napój.Dyrekcja szkoły oraz rodzice życzyli najmłodszym wychowankom samych sukcesów, zadowolenia i najwyższych ocen w szkole.Zdjęcia w Albumie Fotograficznym- galeria Ślubowanie klas pierwszych 2017

 • Dzień Edukacji Narodowej 2017

  17.10.2017

  W dniu 17.X.2017 r świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Część artystyczna przygotowana została przez klasy IV. Występy uświetnił chórek szkolny. Pan dyrektor Wiesław Dudek oraz przedstawiciele Rady Rodziców złożyli życzenia nauczycielom, uczniom i pracownikom szkoły. Słodkie upominki wręczył nauczycielom Samorząd Uczniowski. Zdjęcia w Albumie Fotograficznym- galeria Dzień Edukacji Narodowej 2017

 • Wycieczka do pracowni szkła

  W dniach 5 i 6 października klasy trzecie były na wycieczce i warsztatach w pracowni szkła artystycznego u Państwa Ewy i Marka Jargiło we Wronowie. Pan Marek zapoznał uczniów z historią  oraz różnymi technikami tradycyjnego, ręcznego formowania szkła. Pod okiem mistrza każdy uczestnik próbował własnych sił, powstawały ciekawe, unikalne i fantastyczne prace. Natomiast pani Ewa uczyła sztuki rysowania i grawerowania na placku szklanym. Uczniowie pracowali precyzyjnie i w skupieniu tworząc cudowne prace, które zabrali do domów. Były to bardzo ciekawe i interesujące warsztaty, które przypadły wszystkim do gustu. Zachęcamy inne klasy do udziału w tych warsztatach. Zdjęcia w galerii Pracownia szkła 2017.

 • WYCIECZKA DO LASU

  05.10.2017

  W ostatnim tygodniu września uczniowie klasy III a, wybrali się do lasu. W naturalnym środowisku omawiali warstwy lasu, ich roślinność i mieszkańców. Przez lupę obserwowali ciekawe okazy. Opisywali różnice między drzewem, a krzewem, rozróżniali grzyby. Nasłuchiwali odgłosów przyrody. Na koniec wesoło się bawili na placu zabaw. Wycieczka chociaż niedługa, sprawiła wszystkim dużo radości. Zdjęcia w Albumie fotograficznym - galeria Wycieczka do lasu 2017.

 • Rozstrzygnięcie konkursu KRUS

  28.09.2017

  W dniu 27 września w naszej szkole odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „Jestem bezpieczny na wsi”. Podczas spotkania z przedstawicielem KRUS-u panem Bogdanem Zezulą uczniowie utrwalili zasady bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym. Następnie wykonali prace plastyczne pod hasłem „Jestem bezpieczny na wsi”. Prace konkursowe zostały przygotowane pod kierunkiem nauczycieli: Jadwigi Piłat, Moniki Grocheckiej i Marii Szatan. Siedmioro uczniów naszej szkoły zdobyło wyróżnienia. Z rąk kierownika KRUS otrzymali piękne nagrody. Zdjęcia - w albumie Konkurs KRUS.

  Uczniowie wyróżnieni:

  1. Zosia Królikowska kl. I a

  2. Blanka Beksiak kl.IIIb

  3. Ola Pawlikowska kl.IIIb

  4. Milena Czuryszkiewicz kl.IIIb

  5. Mikołaj Drózd kl.IIIa

  6. Konrad Karczmarski kl.IIIb

  7. Martynka Wieczorek kl.IIIb

 • Dnia 14 września 2017r (czwartek) o godzinie  16.00 odbędzie się pierwsze w nowym roku szkolnym 2017/2018 zebranie rodziców uczniów klas I-VII.

  Prosimy wszystkich rodziców o udział w zebraniu.

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

  10.09.2017

  W dniu 04.09.2017r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Rok szkolny zainaugorawany został mszą swiętą w naszym kosciele parafialnym. Mszę odprawił i homilię wygłosił ksiądz proboszcz Tadeusz Domżał. W szkole wysłuchaliśmy wystąpienia pana dyrektora Wiesława Dudka, który od tego roku szkolnego jest nowym dyrektorem szkoły. W obecności uczniów, rodziców i nauczycieli nowy dyrektor złożył ślubowanie na sztandar szkoły. Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie na te ważną dla społeczności szkolnej uroczystość. Witamy w naszej szkole nowych nauczycieli Iwonę Dzikowska, Martynę Gasińską,Annę Kwietniewską, Małgorzatę Małecką, Jolantę Mędrek, Dariusza Mirosława, Marzeną Pietraś, Annę Pleńkowską - Dudek, Krzysztofa Płechę, Marię Rodzinek oraz Agnieszkę Wrzołek. W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom, katechetom i wychowawcom sukcesów. Zdjęcia w galerii - Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • SZKOŁA PODSTAWOWA W CHODLU IM KS JANA TWARDOWSKIEGO
  CHODEL
  24-350 CHODEL
  ul. SZKOLNA 19
 • tel. (81) 829 10 24 ; fax. (81) 829 10 30

Galeria zdjęć