Nawigacja

 • Wyjazd integracyjny klas pierwszych

  Wyjazd integracyjny klas pierwszych
  10.10.2018

  W dniu 14 września 2018 roku uczniowie klas pierwszych pojechali do Kraśnika na wycieczkę integracyjną. Celem wycieczki była wspólna zabawa na Placu Zabaw, gdzie bawili się w poszukiwaczy złota, zdobywali statek piracki, zjeżdżali na tyrolce i zgodnie bawili się na innych atrakcjach. Później sprawdzali swoje umiejętności przy prawidłowym korzystaniu z przejść dla pieszych tych bez sygnalizacji oraz z sygnalizacją. Zwiedzili tez Park Leśny, gdzie prócz edukacyjnych tablic informacyjnych, puzzli, gier przyrodniczych, rzeźby leśnych zwierząt mogli też zagrać na cymbałkach oraz bębenkach. To był ich pierwszy szkolny wyjazd, ale bardzo udany. Zdjęcia w Albumie fotograficznym - galeria Wyjazd integracyjny 2018.

 • Nowe zakładki

  Nowe zakładki
  17.09.2018

  Na stronie szkoły zamieszczone zostały nowe zakładki:

  1. Egzamin ósmoklasisty,
  2. Projekty.

  Więcej informacji w zakładkach i na podstronach.

   

 • Ochrona danych osobowych

  Ochrona danych osobowych
  17.09.2018

  Informacje dotyczace Ochrony Danych Osobowych zostały zamieszczone w zakładce RODO. Podstrona zawiera następujące dokumenty:

  - Ogólna klauzula informacyjna,

  - Klauzula informacyjna – wizerunek i komunikacja,

  - Klauzula udzielenia zgody

  Szczegółowa klauzula informacyjna - monitoring wizyjny

   

  Wyżej wymienione dokumenty można pobrać z podstrony RODO jak i zakładki Dokumenty szkoły.

 • Konkurs Mój las 2018

   Konkurs Mój las 2018
  18.06.2018

  12 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu konkursu Mój las. Uroczystość odbyła się w Nadleśnictwie Krasnystaw. W uroczystości uczestniczyła z nami Pani Barbara Zielińska przedstawiciel  Nadleśnictwa Kraśnik, które sponsorowało dojazd dzieci busem na miejsce uroczystości. A tak przedstawiała się lista nagrodzonych dzieci : 

  I miejsce w województwie zajął Mateusz Zarzycki - kl II

  II miejsce w województwie zajęli - Oskar Grudzień - kl II, Patryk Plak - kl II,

  III miejsce zajęła Obel Oliwia i Szczygieł Natalia - kl I,

  Wyróżnienie otrzymała Zosia Królikowska kl I

  W kategorii klas IV - VII

  III miejsce zajęły - Kamila Czernel i Milena Michalak

   Gratulujemy !!! 

  Zdjęcia Album fotograficzny - galeria Mój las 2018

 • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III pt. "Mistrz Matematyki"

  Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III pt. "Mistrz Matematyki"
  14.06.2018

  11 czerwca 2018 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III pt. "Mistrz Matematyki"

  I miejsce - Magdalena Mieszawska SP. Chodel

  II miejsce - Julia Szustakowska SP. Ratoszyn

  III miejsce - Patryk Rozmarynowski SP. Chodel

  W konkursie wzięli również udział uczniowie:

  Martyna Orzeł SP. Granice

  Małgorzata Tulpan SP. Ratoszyn

  Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Pozostali uczniowie również otrzymali dyplomy i drobne nagrody rzeczowe, zaś wychowawcy - podziękowania.  Konkurs został zorganizowany przez Marię Szatan oraz Elżbietę Górniak.

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym - galeria Międzyszkolny Konkurs Matematyczny 2018.

 • Wycieczka do Warszawy 2018

  Wycieczka do Warszawy 2018
  15.06.2018

  W dniu 8 czerwca 2018 r. klasy trzecie były na wycieczce w Warszawie. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Starego Miasta, gdzie czekał na nas pan przewodnik. Widzielismy Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski, pomnik Syrenki, oglądaliśmy Pomnik Małego Powstańca i zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Potem było zwiedzanie Stadionu Narodowego, który na wszystkich wywarł ogromne wrażenie. To nie koniec atrakcji, bo następnym punktem programu było Centrum Nauki Kopernik. Tu mogliśmy obserwować, doświadczać, poszukiwać odpowiedzi i eksperymentować angażując wszystkie zmysły. Wycieczka była bardzo udana i sprawiła nam dużo radości, co widać na naszych uśmiechniętych na zdjęciach twarzach. Zdjęcia -Album fotograficzny galeria - Wycieczka do Warszawy 2018.

 • Dzień Dziecka 2018

  Dzień Dziecka 2018
  15.06.2018

  Nowe zdjęcia -Album fotograficzny galeria - Dzień Dziecka 2018.

 • Dzień Patrona 2018

  Dzień Patrona 2018
  22.06.2018

  Dzień Patrona – ks.Jana Twardowskiego – obchodziliśmy w tym roku w dniu 5 czerwca.

  Uroczystości rozpoczęły się Mszą Św w Kościele Parafialnym w Chodlu. Część artystyczną poświęconą patronowi przygotowały klasy VI z wychowawczyniami – Panią Barbarą Gołofit i Panią Agnieszką Arabską. Pan Krzysztof Tarczyński wraz z chórkiem szkolnym przygotował oprawę muzyczną. Po występach odbył się konkurs wiedzy o życiu i twórczości Księdza Jana – publiczność zgłaszała odpowiedzi, najlepsi zostali nagrodzeni. Ostatnim punktem uroczystości było wręczenie nagród w szkolnym konkursie wiedzy o patronie w kategorii klas I-III i IV –VIII. Zdjęcia w Album Fotograficzny - galeria Dzień Patrona 2018.

 • Dzień Rodziny 2018
  08.06.2018

  W dniu 29 maja 2018 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Rodziny. Akademię, w formie Koncertu Życzeń przygotowały klasy IIIa i IIIb wraz z wychowawczyniami p. Martą Skubisz i p. Elżbietą Górniak. Prócz wierszy i piosenek były tańce indywidualne i grupowe. Na zakończenie wszyscy zaśpiewali tradycyjne "Sto lat", po którym uczniowie wręczyli swoim rodzicowm laurki i kwiaty.  

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Rodziny 2018.

 • Święto Polskiej Niezapominajki

  Święto Polskiej Niezapominajki

        15 maja 2018 roku  w ,,Punkcie edukacji leśnej” Nadleśnictwa Świdnik nad Zalewem Zemborzyckim odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego z okazji Święta Polskiej Niezapominajki. Uczniowie naszej szkoły  brali udział w  konkursie plastycznym i zdobyli nagrody:

  Kategoria 1,,Świat owadów w oczach dzieci”

  II miejsce- Nikola Szczygieł klasa I a

  wyróżnienie-Oliwia Obel klasa I a

  Kategoria 2,,Kartka z niezapominajką”

  wyróżnienie- Miłosz Gołofit klasa II

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Święto Polskiej Niezapominajki 2018

 • Dzień Rodziny 2018
  31.05.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Rodziny 2018.

 • Trzeci Maja 2018

  Trzeci Maja 2018
  30.04.2018

  Dnia 27 kwietnia 2018r odbyła się uroczysta akademia z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczytsość przygotowali uczniowie klas VII z wychowawcami – Panią Anną Gasińską i Panem Waldemarem Jakubowskim. Oprawę muzyczną zapewnił Pan Krzysztof Tarczyński z chórkiem szkolnym. Uczniowie zaprezentowali też poloneza, do którego przygotowała ich Pani Anna Kwietniewska. Zdjęcia Album fotograficzny - galeria Trzeci Maja 2018.

 • Konkursu Prewencyjnego „Jestem bezpieczny”2018

  Konkursu Prewencyjnego „Jestem bezpieczny”2018
  26.04.2018

  W dniu 25 kwietnia 2018r odbyły się w naszej szkole gminne eliminacje do Konkursu Prewencyjnego „Jestem bezpieczny”. W konkursie brali udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Granicach, Ratoszynie i Chodlu. Nasi uczniowie zdobyli 19 pkt na 20 pkt możliwych do zdobycia w teście wiedzy o bezpieczeństwie i zakwalifikowali się do II rundy powiatowego etapu konkursu. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej części konkursu. Zdjęcia Album fotograficzny - galeria Jestem bezpieczny 2018.

 • Sadzenie drzew

  Sadzenie drzew
  26.04.2018

  23 kwietnia 2018 roku w Chodlu - Leśnictwo Poniatowa odbyła się akcja organizowana przez PGE Dystrybucja SA i RDLP Lublin na terenie Nadleśnictwa Kraśnik pt. LAS PEŁEN ENERGII. W akcji uczestniczyli uczniowie klasy 7a i 7b z Panią Anną Gasińską, Panem Waldemarem Jakubowskim oraz wicedyrektorem szkoły Panią Iwoną Łomicz. Wspólnie z nami drzewa sadzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nałęczowie. Na zakończenie sadzenia "leśnicy - amatorzy" spotkali się przy ognisku z kiełbaskami i wysłuchali opowieści leśnika. Każdy z uczestników otrzymał też pamiątkowy znaczek.
  Wspólnymi siłami posadziliśmy ponad 5 000 sosen! 
  Wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni. Zdjęcia Album fotograficzny -  galeria Sadzenie drzew 2018.

 • Światowy Dzień Ziemi -2018

  Światowy Dzień Ziemi -2018
  26.04.2018

  22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji 24 kwietnia 2018 roku dzieci z Przedszkola Samorządowego w Chodlu z Paniami Małgorzatą Czyżewską i Elżbietą Szornak i uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej z Panią Teresą Mela, przygotowali i przedstawili inscenizację o treściach ekologicznych. W ciekawy i humorystyczny sposób przypomnieli jak należy dbać o środowisko, opiekować się nim i chronić. Brawo młodzi ekolodzy! Zdjęcia Album fotograficzny - galeria Światowy Dzień Ziemi -2018

 • Instalacje 2018

  Instalacje 2018
  26.04.2018

  „Sztuka w przestrzeni publicznej” – taki temat z plastyki realizowali praktycznie uczniowie klasy 7a i 7b. W ramach lekcji uczniowie stworzyli instalację: klasa 7a – „Brama uśmiechu – wolne żarty”, klasa 7b – „Drzewo relaksu”. Instalacje wzbudziły zainteresowanie przechodniów i innych uczniów oraz nauczycieli. I o to chodzi w sztuce!. Zdjęcia Album fotograficzny -  galeria Instalacje.

 • Konkurs plastyczny - Wielkanoc w przyrodzie

   Konkurs plastyczny - Wielkanoc w przyrodzie
  16.04.2018

  W dniu 6.04.2018 r. Komisja Konkursowa Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie dokonała rozstrzygnięcia Konkursu Plastycznego "Wielkanoc w przyrodzie - samodzielnie zaprojektowana i wykonana kartka świąteczna". Na Konkurs wpłynęły 973 prace z placówek z całego województwa lubelskiego.

  Uczennica naszej szkoły – Weronika Świrkosz z klasy 5 a otrzymała wyróżnienie w kategorii klas 4-7. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 13 kwietnia 2018 r w Dworku Kościuszków w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie. Gratulujemy! Zdjęcia Album fotograficzny galeria - Konkurs plastyczny 2018.

 • Wielkanoc 2018

  Wielkanoc 2018
  12.04.2018

  W dniu 27 marca 2018 r odbyła się w szkole inscenizacja z okazji Świąt Wielkanocnych pt: „Nauczycielu, gdzie mieszkasz” . Uwspółcześnioną wersję życia, nauki, osądzenia i śmierci oraz zmartwychwstania Jezusa Chrystusa przedstawili uczniowie klasy VI pod opieką Pani Magdaleny Kwietniewskiej. Stronę muzyczną przygotował Pan Krzysztof Tarczyński, na fletach grały uczennice klasy IV.

  Inscenizacja została przedstawiona również w Kościele Parafialnym w Wielki Piątek oraz w Domu Opieki w Krężnicy. 

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym - galeria Wielkanoc 2018.

 • Witamy wiosnę 2018

  Witamy wiosnę 2018
  26.03.2018

  Witamy wiosnę!!! Klasy I-III witały wiosnę z lekkim opóźnieniem, bo 23 marca. Już o 8:00 na sali gimnastycznej rozpoczął się koncert piosenki wiosennej i ekologicznej. Każda klasa zaprezentowała jedną piosenkę. Po wesołym powitaniu mieliśmy niespodzianki w klasach. Zajęcia prowadziły nasze starsze koleżanki z klas VII. Było ciekawie, sympatycznie i inaczej niż codziennie. Po tych zajęciach udaliśmy się nad rzekę Chodelkę. Łąka była w całości pokryta białym śniegiem, a blisko rzeki zobaczyliśmy dwa piękne bociany. Stały zdziwione, że przyleciały do Polski, a tu zamiast wiosny jeszcze zima. Pożegnaliśmy tradycyjnie zimę, kukła popłynęła do morza i z nadzieją na wiosenne ciepełko wróciliśmy na zaśnieżone boisko. Każda klasa ulepiła wiosennego bałwana. Tak to witaliśmy wiosnę w tym roku w zimowej scenerii. Zdjęcia - galeria Wiosna 2018.

 • Zdjęcia z Zabawy Choinkowej 2018

  Zdjęcia z Zabawy Choinkowej 2018
  15.02.2018

  W Albumie fotograficznym w galerii Choinka 2018 znajdują się nowe zdjęcia.

  Zdjęcia z Zabawy Choinkowej 2018 - Obrazek 1

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • SZKOŁA PODSTAWOWA W CHODLU IM KS JANA TWARDOWSKIEGO
  CHODEL
  24-350 CHODEL
  ul. SZKOLNA 19
 • tel. (81) 829 10 24 ; fax. (81) 829 10 30

Galeria zdjęć