AKTUALNY CZAS

JEST NAS CORAZ WIĘCEJ

WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY

ROK SZKOLNY 2017/2018

• W dniu 8 czerwca 2018 r. klasy trzecie były na wycieczce w Warszawie. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Starego Miasta, gdzie czekał na nas pan przewodnik. Widzielismy Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski, pomnik Syrenki, oglądaliśmy Pomnik Małego Powstańca i zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Potem było zwiedzanie Stadionu Narodowego, który na wszystkich wywarł ogromne wrażenie. To nie koniec atrakcji, bo następnym punktem programu było Centrum Nauki Kopernik. Tu mogliśmy obserwować, doświadczać, poszukiwać odpowiedzi i eksperymentować angażując wszystkie zmysły. Wycieczka była bardzo udana i sprawiła nam dużo radości, co widać na naszych uśmiechniętych na zdjęciach twarzach. Zdjęcia -Album fotograficzny galeria - Wycieczka do Warszawy 2018.

• Nowe zdjęcia -Album fotograficzny galeria - Dzień Dziecka 2018.

• Dzień Patrona – ks.Jana Twardowskiego – obchodziliśmy w tym roku w dniu 5 czerwca.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Św w Kościele Parafialnym w Chodlu. Część artystyczną poświęconą patronowi przygotowały klasy VI z wychowawczyniami – Panią Barbarą Gołofit i Panią Agnieszką Arabską. Pan Krzysztof Tarczyński wraz z chórkiem szkolnym przygotował oprawę muzyczną. Po występach odbył się konkurs wiedzy o życiu i twórczości Księdza Jana – publiczność zgłaszała odpowiedzi, najlepsi zostali nagrodzeni. Ostatnim punktem uroczystości było wręczenie nagród w szkolnym konkursie wiedzy o patronie w kategorii klas I-III i IV –VIII. Zdjęcia w Album Fotograficzny - galeria Dzień Patrona 2018.

• 08.06.2018

W dniu 29 maja 2018 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Rodziny. Akademię, w formie Koncertu Życzeń przygotowały klasy IIIa i IIIb wraz z wychowawczyniami p. Martą Skubisz i p. Elżbietą Górniak. Prócz wierszy i piosenek były tańce indywidualne i grupowe. Na zakończenie wszyscy zaśpiewali tradycyjne "Sto lat", po którym uczniowie wręczyli swoim rodzicowm laurki i kwiaty.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Rodziny 2018.

•       15 maja 2018 roku  w ,,Punkcie edukacji leśnej” Nadleśnictwa Świdnik nad Zalewem Zemborzyckim odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego z okazji Święta Polskiej Niezapominajki. Uczniowie naszej szkoły  brali udział w  konkursie plastycznym i zdobyli nagrody:

Kategoria 1,,Świat owadów w oczach dzieci”

II miejsce- Nikola Szczygieł klasa I a

wyróżnienie-Oliwia Obel klasa I a

Kategoria 2,,Kartka z niezapominajką”

wyróżnienie- Miłosz Gołofit klasa II

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Święto Polskiej Niezapominajki 2018