AKTUALNY CZAS

ROK SZKOLNY 2018/2019

• Nowe zakładki
    17.09.2018

Na stronie szkoły zamieszczone zostały nowe zakładki:

1. Egzamin ósmoklasisty,
    2. Projekty.

Więcej informacji w zakładkach i na podstronach.

• Ochrona danych osobowych
    17.09.2018

Informacje dotyczace Ochrony Danych Osobowych zostały zamieszczone w zakładce RODO. Podstrona zawiera następujące dokumenty:

- Ogólna klauzula informacyjna,

- Klauzula informacyjna – wizerunek i komunikacja,

- Klauzula udzielenia zgody

Wyżej wymienione dokumenty można pobrać z podstrony jak i zakładki Dokumenty szkoły.

•  Konkurs Mój las 2018
    18.06.2018

12 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu konkursu Mój las. Uroczystość odbyła się w Nadleśnictwie Krasnystaw. W uroczystości uczestniczyła z nami Pani Barbara Zielińska przedstawiciel  Nadleśnictwa Kraśnik, które sponsorowało dojazd dzieci busem na miejsce uroczystości. A tak przedstawiała się lista nagrodzonych dzieci :

I miejsce w województwie zajął Mateusz Zarzycki - kl II

II miejsce w województwie zajęli - Oskar Grudzień - kl II, Patryk Plak - kl II,

• Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III pt. "Mistrz Matematyki"
    14.06.2018

11 czerwca 2018 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III pt. "Mistrz Matematyki"

I miejsce - Magdalena Mieszawska SP. Chodel

II miejsce - Julia Szustakowska SP. Ratoszyn

III miejsce - Patryk Rozmarynowski SP. Chodel

W konkursie wzięli również udział uczniowie:

Martyna Orzeł SP. Granice

Małgorzata Tulpan SP. Ratoszyn

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Pozostali uczniowie również otrzymali dyplomy i drobne nagrody rzeczowe, zaś wychowawcy - podziękowania.  Konkurs został zorganizowany przez Marię Szatan oraz Elżbietę Górniak.

• Wycieczka do Warszawy 2018
    15.06.2018

W dniu 8 czerwca 2018 r. klasy trzecie były na wycieczce w Warszawie. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Starego Miasta, gdzie czekał na nas pan przewodnik. Widzielismy Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski, pomnik Syrenki, oglądaliśmy Pomnik Małego Powstańca i zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Potem było zwiedzanie Stadionu Narodowego, który na wszystkich wywarł ogromne wrażenie. To nie koniec atrakcji, bo następnym punktem programu było Centrum Nauki Kopernik. Tu mogliśmy obserwować, doświadczać, poszukiwać odpowiedzi i eksperymentować angażując wszystkie zmysły. Wycieczka była bardzo udana i sprawiła nam dużo radości, co widać na naszych uśmiechniętych na zdjęciach twarzach. Zdjęcia -Album fotograficzny galeria - Wycieczka do Warszawy 2018.